Energią w kręgosłup

Dla niektórych osób, tradycyjne leczenie chorób kręgosłupa może okazać się nieskuteczne. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, w którym zażywanie środków przeciwbólowych nie eliminuje problemu. Bioenergoterapia zalicza się do naturalnych metod leczenia. Podstawą tego leczenia przywrócenie naturalnych przypływów energii.

W bioenergoterapii stosuje się przekaz energetyczny, który pochodzi od terapeuty do pacjenta. Często to właśnie wszelkie zakłócenia bądź nawet utrata bioenergii jest powodem, dla których rozwijają się poszczególne dolegliwości. Powodem tego są zróżnicowane bodźce zewnętrzne, a także starzenie się organizmu. Wśród nich można wyróżnić np. stres, niewłaściwe odżywianie, wpływ obcych pól elektromagnetycznych czy magnetycznych.

Regularne uczęszczanie za zabiegi bioenergoterapeutyczne powoduje, iż w organizmie dość szybko przywrócona zostaje pełna równowaga. W ten sposób można także całościowo wzmocnić organizm, dzięki czemu będzie mógł samodzielnie pokonywać poszczególne dolegliwości. Bioenergoterapia jest także niegroźną oraz bezbolesną metodą. Często poprawa widoczna jest nawet po jednym zabiegu. Jednakże, w zależności od choroby, może być wymagana większa ilość wizyt. Bioenergoterapia jest również szczególnie przydatna w chorobach kręgosłupa.